Disney Channel BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disney Channel BG Forum

Your best Disney BG Forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Писането на кирилица е задължително!

 

 Важно!!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Sprouse*Luver

Sprouse*Luver


Брой мнения : 234
Join date : 15.07.2009

Важно!! Empty
ПисанеЗаглавие: Важно!!   Важно!! Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 1:14 am

Потребители, модератори и администратори - моля ви когато пишете постове да започвате със главна буква и да слагате препинателни знаци! Просто незнаете колко е трудно модовете и аднимите да оправят всичките постове, със едни и същи грешки. А почти във всяка тема има такива. Омолявам ви. Сега ще оправя всичките мнение, във който поправеното от мен ще е със зелено, но наистина съчувствайте. Окей една две грешки да допуснете, няма проблем. Мерси за разбирането.
Върнете се в началото Go down
*HǻpPy*ňêW*YэäR*

*HǻpPy*ňêW*YэäR*


Брой мнения : 1136
Join date : 24.07.2009
Age : 26
Местожителство : София

Важно!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно!!   Важно!! Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 10:35 pm

Някакъв "Гост" пише излишни мнения и създава съвсем излишни теми!!! Моля модераторите и администраторите да ми помагнат да изтрия мненията и темите,които е създал!
Върнете се в началото Go down
Sprouse*Luver

Sprouse*Luver


Брой мнения : 234
Join date : 15.07.2009

Важно!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно!!   Важно!! Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 10:58 pm

Още вчера имаше същия проблем. Отстранихме ги, но нашият "гост" продължи да пише, тази сутрин преди да тръгна за училище влезнах във форума и във всеки форум имаше мнение, погледнах набързо "последно писал" и видях две-три букви, досетих се кой е. Към 3 часа днес казах на Катето. Банна го и направи форума "регистрирване със позволение на администратора /нещо такова/ временно. Ако все пак има все още такива мнения нека ги истрием.
Върнете се в началото Go down
*HǻpPy*ňêW*YэäR*

*HǻpPy*ňêW*YэäR*


Брой мнения : 1136
Join date : 24.07.2009
Age : 26
Местожителство : София

Важно!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно!!   Важно!! Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 11:08 pm

Все още има някакви мнения и аз сега ги трия! Ако може някой да помогне ще съм му много благодарна!
Върнете се в началото Go down
*HǻpPy*ňêW*YэäR*

*HǻpPy*ňêW*YэäR*


Брой мнения : 1136
Join date : 24.07.2009
Age : 26
Местожителство : София

Важно!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно!!   Важно!! Icon_minitimeВто Сеп 15, 2009 11:58 pm

Изтрих всички мнения!

Sprouse*Luver написа:
погледнах набързо "последно писал" и видях две-три букви, досетих се кой е. .

Може ли да ми кажеш кой е?
Върнете се в началото Go down
Sprouse*Luver

Sprouse*Luver


Брой мнения : 234
Join date : 15.07.2009

Важно!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно!!   Важно!! Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 12:28 am

Незнам кой е! Понеже той имаше няколко регитраций и тази която видях сутринта беше 2-рата му.
Върнете се в началото Go down
Sprouse*Luver

Sprouse*Luver


Брой мнения : 234
Join date : 15.07.2009

Важно!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно!!   Важно!! Icon_minitimeСъб Окт 10, 2009 3:26 am

Така, Tonzie разделът "Disney Images", не е за поотделно. Там се слагат общи снимки. Например на Деми и Сел заедно, но си има ред. Както виждаш, има специални подфоруми, във които можеш спокойно да качваш снимки. Относно до Алекс, не трябваше да разрешава, понеже там не е добре да се слагат. И за да не си помислите, че аз се разпореждам със форума, едва като съм мод.. то питах едния от админие и ми каза да преместя темите във разделите. Е.. направих го, надявам се Tonzie да не е убидена.
Върнете се в началото Go down
Stupid^Lowe*

Stupid^Lowe*


Брой мнения : 47
Join date : 15.07.2009

Важно!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно!!   Важно!! Icon_minitimeСъб Ное 21, 2009 1:18 am

Sprouse*Luver написа:
Потребители, модератори и администратори - моля ви когато пишете постове да започвате със главна буква и да слагате препинателни знаци! Просто незнаете колко е трудно модовете и аднимите да оправят всичките постове, със едни и същи грешки. А почти във всяка тема има такива. Омолявам ви. Сега ще оправя всичките мнение, във който поправеното от мен ще е със зелено, но наистина съчувствайте. Окей една две грешки да допуснете, няма проблем. Мерси за разбирането.


Мм такаа аз имам мнение по въпроса.. Мм не го пиша,защото с Чичи сме скарани и да се заяждам,но прости за МЕН това е смешно! Аз например на eдиния ми комп нямамм фонетика и трябва да пиша на БГ ,а на бг няма препинателни знаци! За да мога аз да слагам препинателни знаци при всяка запетая и точка трябва да сменям езика .. по принцип за мен модовете трябва до поправят по сериозните грешки ... нищо лично мнението си е мое :))
Върнете се в началото Go down
<<Spirit Shine>>

<<Spirit Shine>>


Брой мнения : 46
Join date : 07.10.2009

Важно!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно!!   Важно!! Icon_minitimeСъб Ное 21, 2009 9:41 pm

Ох, простете и на мен също ми е смешно. Разбира се, при мен всичко е нормално на компа, но на всяко мнение ли трябва да гледаме дали сме поставили правилно препинателните знаци - къде да е запетайката , в края или в началото на думата? Това е форум, трябва да се забавляваме, а не да се упражняваме по български. Разбирам някой неща минават граници, като такива мнения например: "Естествено че мисля тъй" или "Стига си правил излишни теми ГАДНО е!!!", но не е нужно да сте толкова взискателни.
П.П.Сори, ако наистина съм ви засегнала. Старая се да пиша както трябва, но това не е Роуплей форум, в който да спазваш всички правила. (:
Върнете се в началото Go down
http://coolforum.buy-forum.com/
Sprouse*Luver

Sprouse*Luver


Брой мнения : 234
Join date : 15.07.2009

Важно!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно!!   Важно!! Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 6:53 pm

Пф, вие под форум разбирате само да се забавлявате нали? Това е едно от правилата. Да, но за да един форум да потръгне не му трябват само потребители. Все пак, защо тогава сме ние модераторите? За да гледаме как някой се опитва да прочете дадено мнение, седейки на него по 10 минути? Еми окей, няма да ви поправям мненията. Относно Тали, и на фонетика си има препинателните знаци. Просто трябва да ги потърсиш. запетаята ти е на Q точката ти е на + и =.. Както и да е пишете неграмотно, чудете се на дадено мнение, кой какво се опитва да напише и това е. ;]
Върнете се в началото Go down
Stupid^Lowe*

Stupid^Lowe*


Брой мнения : 47
Join date : 15.07.2009

Важно!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно!!   Важно!! Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 9:30 pm

Ъм аз не исках да кажа да не поправяш просто ти казах,че на бг нямам препинателни знаци /или по точно не съм знаела къде са/. И все пак добре форумът найстина си има правила .. но това за главната буква и запетаята? Не е кой знае какво айде ако е някаква по сериозна грешка разбиераемо е човек да не разбере какво пише,но на почтни никой няма да му направи кой знае какво впечетление,че няма една запетая или пък,че е забравил да сложи главна буква!
Върнете се в началото Go down
Sprouse*Luver

Sprouse*Luver


Брой мнения : 234
Join date : 15.07.2009

Важно!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно!!   Важно!! Icon_minitimeПон Дек 07, 2009 3:09 am

Аз напускам форумът. Първо, админите не влизат и форумът не се поддържа. Разделите са твърде растурени. В форумът се пише само в игри и графики.. писна ми! Аз се махам, надявам се да пожъне успех .. в който СИЛНО се съмнявам.. Радвам се, че можех да бъда част от това.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Важно!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Важно!!   Важно!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Важно!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Disney Channel BG Forum :: За Форума :: За форума-
Идете на: