Disney Channel BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disney Channel BG Forum

Your best Disney BG Forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Писането на кирилица е задължително!

 

 Биография

Go down 
АвторСъобщение
kristen

kristen


Брой мнения : 14
Join date : 30.12.2009
Age : 30
Местожителство : софия

Биография Empty
ПисанеЗаглавие: Биография   Биография Icon_minitimeЧет Дек 31, 2009 12:34 am

Бренда е родена във Sacramento..
..но се мести да живее във Лос Анджелис. Започнала е да се снима от както е била на 6 години - пъвата и роля е била Little Caesar's Pizza комерсиал. От момента във който е започнала да снима, разбрала че това е нещото, което искала винаги да прави, защото обичала да се запознава със различни хора, да взима различни роли и да прави различни неща. "Най-хубавата част от това да съм актриса е взимането на роли, дали ще е добра или лоша няма значение. Обича да играе различни роли." - Споделя Бренда.

Обичам всичките си роли във Дисни..
"The Suite Life of Zack and Cody" беше първата роля за която не трябваш да се престарава. Мисли, че това е защото е имала доста роли във Дисни. Те и показаха по толкова начини, че я обичат и че ролите който изпълнява са великолепни.. и тя започна да обича ролите си. Всички харесваха фешъна, което е страхотно, защото тя също обича фешъна и това е една от еднаквостите и със ролите си.
Ролята да играе Лондон Типтън е наистина забавно, но Бренда споделя, че нямам любима роля от всичките който е играла. Всяка от ролите имала свои плюсове и минуси. Чувства се голяма късметлийка, за да получи тези невероятни роли.

Голяма фенка на Лейкърс/Lakers/ е
Баща й и брат й винаги са били големи фенове на Майкъл Джордан. Е, Сонг е пораснала гледайки баскетбол, но през 1996 когато Коуб Браян лезе във отбора, се превърна във фенка на Лейкърс. Сега те са единственият отбор във сърцето й. "Аз съм луда фенка на Лейкърс - Споделя с нас. - Дори отидох до болницата заради тях" - Казва Бренда.

Родителите на Бренда са вдъхновението и...
И двамата са доста високи, обичащи и подкрепящи, и даващи толкова много за тяхното дете само за да изживее голямата си мечта."Незнам какво щях да правя без тях - каза тя. Надявам се някой ден да съм като тях. Всичко което правя и което съм го дължа на родителите ми" - сподели Бренда.

Понякога е трудно да съчетаеш бизнеса със работата...
но Бренда живее извън мечтите си всеки път когато е пред камерата. Всичко което някога е искала е да пордължава да бъде актриса. Обичада прави това което прави. Чувства се добре там където е.

Бренда е родена на 27 март, 1988.
Върнете се в началото Go down
 
Биография
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Биография
» Биография
» Биография

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Disney Channel BG Forum :: Disney World :: Disney Stars :: Brenda Song-
Идете на: