Disney Channel BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Disney Channel BG Forum

Your best Disney BG Forum
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Писането на кирилица е задължително!

 

 Безобразен дублаж на филмите

Go down 
АвторСъобщение
dedoyolo




Брой мнения : 1
Join date : 08.12.2011

Безобразен дублаж на филмите Empty
ПисанеЗаглавие: Безобразен дублаж на филмите   Безобразен дублаж на филмите Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 11:43 pm

Здравейте, наскоро се прибрахме от чужбина, там гледаме редовно с децата Disney channel и съответно след като се прибрахме отново искахме да го следим. Но бяхме много неприятно изненадани от невероятно аматьорския дублаж на български, звучащ потресаващо отвратително..... Приятели ми бяха споделяли за това и как са били принудени да го гледат в интернет или с друго чуждо озвучаване. Въпроса ми е кой определя хората за дублажа, с оглед на трагичното звучене и факта че сме в България съм близо до мисълта, че "актьорите" са деца и роднини на представителите на канала за БГ, нямащи и НАЙ-малка идея и качества за дулбиране...... С познати родители направихме една подписка и я изпратихме до регионалините представители в Чехия, както и до ръководството на компанията. Надявам се, че шуробаджанащината и некадърността в БГ няма да продължат ПОНЕ в този чудесен ДЕТСКИ канал......... Поздрави
Върнете се в началото Go down
 
Безобразен дублаж на филмите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Disney Channel BG Forum :: За Форума :: За форума-
Идете на: